Fixtures & Results Archive

All Teams - Results Archive 2017

Date Venue   Opponent Result
19 Feb, 14:15 A Breaffy 2-7 - 0-11
26 Feb, 12:00 H Ballinrobe
12 Mar, 11:30 H Ballintubber
30 Mar, 17:30 H Ballyhaunis
02 Apr, 11:00 H Bohola Moy Davitts
04 Apr, 18:00 H Balla
06 Apr, 18:00 A Placeholder Erris/St Pat’s
06 Apr, 18:30 H Bohola Moy Davitts
08 Apr, 18:00 A Ballintubber
09 Apr, 11:00 A Placeholder Erris/St Pat’s 0-9 - 5-8
13 Apr, 18:00 A Ardnaree 11-12 - 7-7
15 Apr, 18:00 H Aghamore 0-9 - 2-12
16 Apr, 12:00 H Placeholder Ballycastle 0-11 - 3-09
20 Apr, 18:30 H Eastern Gaels 5-9 - 1-9
22 Apr, 19:00 A Kilfian
23 Apr, 14:00 A Breaffy 2-15 - 0-12
29 Apr, 19:00 H Crossmolina DR
04 May, 19:00 H Placeholder Carras
05 May, 19:00 H Breaffy
06 May, 11:00 A Bohola Moy Davitts
06 May, 17:00 H Knockmore
08 May, 18:30 A Ballyhaunis
08 May, 19:00 A Belmullet
09 May, 19:00 A Placeholder Carras
27 May, 11:00 A Ballyhaunis 0-01 - 0-01
27 May, 19:30 H Ballina Stephenites 1-07 - 0-13
28 May, 12:00 A Castlebar Mitchels 3-13 - 1-09
30 May, 19:00 N The Neale
03 Jun, 11:00 H Kilmovee Shamrocks
03 Jun, 19:00 H Swinford
15 Jun, 19:00 H Burrishoole
16 Jun, 19:00 H Castlebar Mitchels
17 Jun, 19:30 A Westport St. Patrick’s 0-11 - 3-09
18 Jun, 14:00 A Crossmolina DR 2-13 - 1-5
23 Jun, 19:00 A Breaffy
24 Jun, 19:00 A Hollymount
24 Jun, 19:00 H Knockmore 1-10 - 5-13
25 Jun, 12:00 H Knockmore 1-10 - 2-13
29 Jun, 19:00 A Shrule-Glencorrib 2-9 - 7-9
02 Jul, 01:00 A Garrymore 2-11 - 0-11
12 Aug, 19:00 H Claremorris 2-08 - 0-11
13 Aug, 12:00 H Cill Chomain 0-01 - 0-0
18 Aug, 18:30 N Kiltimagh
09 Sep, 18:00 H Ballintubber
10 Sep, 12:00 A Hollymount/ Carramore
23 Sep, 15:30 A Killala 3-10 - 1-10
23 Sep, 17:30 A McHale Rovers – Crossmolina 0-10 - 0-9
30 Sep, 17:00 N Garrymore
01 Oct, 12:00 N Kilfian
05 Nov, 12:00 H Davitts 2-9 - 1-8
10 Nov, 10:00 A Kiltimagh 4-12 - 2-13
19 Nov, 12:00 H Claremorris

All Teams - Results Archive 2016

Date Venue   Opponent Result
27 Feb, 16:00 A Knockmore 2-13 - 2-5
12 Mar, 17:00 H Davitts 2-09 - 0-15
20 Mar, 11:00 A Parke/ Keelogues/ Crimlin 3-12 - 0-15
20 Mar, 16:00 A Castlebar Mitchels 3-2 - 3-11
20 Mar, 17:00 A Swinford 1-7 - 5-15
24 Mar, 17:00 H Bohola Moy Davitts
28 Mar, 18:00 H Aghamore 2-3 - 5-2
30 Mar, 18:00 A Placeholder Carras 2-7 - 8-13
03 Apr, 11:00 A Ballintubber 4-11 - 3-5
04 Apr, 18:30 A Islandeady 2-9 - 6-10
06 Apr, 18:30 H Bohola Moy Davitts 6-11 - 3-3
10 Apr, 12:00 A Davitts 0-9 - 0-8
11 Apr, 18:15 A Burrishoole
14 Apr, 18:00 A Ardnaree 3-3 - 5-11
17 Apr, 12:00 H Kiltimagh 2-10 - 2-12
18 Apr, 19:00 H Placeholder Carras 8-12 - 3-12
19 Apr, 19:00 H Kiltimagh 4-11 - 0-7
21 Apr, 19:00 H Ballyhaunis 5-7 - 5-6
23 Apr, 18:00 H Placeholder Ballycastle 2-9 - 3-7
23 Apr, 19:00 A Kilmovee Shamrocks 4-6 - 2-12
24 Apr, 12:00 H Breaffy 1-12 - 0-10
25 Apr, 19:00 H Cill Chomain 2-14 - 0-2
26 Apr, 19:00 H Belmullet 0-14 - 2-2
28 Apr, 19:00 A Louisburgh 1-3 - 1-10
29 Apr, 19:30 A Swinford 1-6 - 1-16
01 May, 12:00 H Balla 0-12 - 3-5
03 May, 19:00 N Louisburgh 0-15 - 1-11
05 May, 19:00 H Davitts 6-11 - 3-6
07 May, 19:00 A Killala 0-1 - 0-0
08 May, 12:00 H Aghamore 3-7 - 1-17
09 May, 19:00 A Ballyhaunis 4-5 - 0-12
10 May, 18:30 A Eastern Gaels 3-11 - 2-14
10 May, 19:00 A Mayo Gaels 4-14 - 3-4
11 May, 19:00 A Kilmaine 7-07 - 6-09
14 May, 17:30 H Aghamore 0-8 - 3-15
14 May, 19:30 H Hollymount 1-7 - 0-7
15 May, 12:00 H Ballintubber 1-16 - 2-9
16 May, 18:00 H Kilmovee Shamrocks 2-6 - 2-9
16 May, 19:30 H Bohola Moy Davitts 6-11 - 7-6
21 May, 11:00 A Kilmovee Shamrocks 2-12 - 3-9
23 May, 18:45 A Claremorris 6-3 - 6-8
25 May, 19:00 A Burrishoole
06 Jun, 19:00 A Burrishoole 4-12 - 2-7
12 Jun, 14:00 A Achill 1-11 - 0-9
17 Jun, 18:30 A Ballyhaunis 3-13 - 3-11
18 Jun, 16:00 A Lahardane MacHales 1-5 - 0-06
19 Jun, 12:00 H Ballintubber 1-7 - 3-7
20 Jun, 19:00 A The Neale 4-12 - 5-10
23 Jun, 18:30 H Swinford 5-7 - 2-7
24 Jun, 18:30 A Ballyhaunis 0-4 - 4-3
25 Jun, 17:30 A Ballintubber 2-17 - 1-4
26 Jun, 12:00 H Crossmolina DR 0-02 - 3-15
27 Jun, 19:00 A Shrule-Glencorrib 1-3 - 4-11
30 Jun, 19:00 H Balla 2-3 - 2-12
03 Jul, 14:00 A Lahardane MacHales 4-16 - 1-11
05 Jul, 19:00 H Davitts 4-15 - 3-6
08 Jul, 19:00 A Ballina Stephenites
09 Jul, 13:30 H Mountbellew/Moylough 0-13 - 1-9
10 Jul, 18:00 A Louisburgh 4-13 - 2-7
11 Jul, 19:00 H Islandeady 7-15 - 4-0
13 Jul, 19:00 A Kilmovee Shamrocks
15 Jul, 18:15 H Bohola Moy Davitts 2-8 - 2-7
17 Jul, 11:00 A Claremorris 2-13 - 3-18
18 Jul, 19:00 A Tuar Mhic √Čadaigh 4-3 - 9-11
19 Jul, 19:00 A Ballintubber 6-11 - 5-12
19 Jul, 19:00 H Balla 2-14 - 0-10
20 Jul, 19:00 A Louisburgh 7-17 - 2-5
26 Jul, 19:00 A Castlebar Mitchels 3-11 - 5-8
10 Aug, 19:00 A Carnacon 5-10 - 1-6
14 Aug, 12:00 H Kilmaine 0-15 - 0-10
16 Aug, 19:00 H Castlebar Mitchels 3-11 - 3-10
28 Aug, 12:00 H Kilfian 4-13 - 0-3
29 Aug, 18:15 A Swinford
30 Aug, 19:00 H Balla 6-10 - 3-4
30 Aug, 19:00 A Davitts
03 Sep, 17:00 A Bohola Moy Davitts 7-19 - 0-3
05 Sep, 19:45 H Mayo Gaels 3-8 - 4-21
09 Sep, 18:30 A Knockmore 4-13 - 2-4
11 Sep, 12:30 H Garrymore 0-13 - 1-6
13 Sep, 18:30 A Ballaghaderreen 4-5 - 1-6
08 Oct, 16:30 H Hollymount 1-13 - 2-9
08 Oct, 17:00 N Louisburgh 2-10 - 5-10
09 Oct, 13:30 N Castlebar Mitchels 1-16 - 1-9
31 Oct, 13:00 A Kilmoremoy 5-7 - 1-7
06 Nov, 12:00 H Westport St. Patrick’s 4-7 - 3-5
06 Nov, 13:30 H Hollymount/ Carramore 3-11 - 2-10
13 Nov, 11:45 H Placeholder Naomh Padraig 0-16 - 3-06
13 Nov, 12:15 N Belmullet 1-3 - 1-13
27 Nov, 12:00 H Kiltane 3-11 - 1-7
03 Dec, 19:30 N Hollymount/ Carramore 2-15 - 2-9
11 Dec, 13:00 N Louisburgh 2-9 - 2-15

All Teams - Results Archive 2015

Date Venue   Opponent Result
21 Jun, 14:00 A Shrule-Glencorrib 1-8 - 2-14
28 Jun, 16:00 H Kiltane 0-12 - 1-9
02 Jul, 19:00 H Knockmore 1-7 - 2-3
04 Jul, 19:00 A Ardnaree 4-19 - 1-1
05 Jul, 10:00 A Aghamore 3-10 - 3-9
07 Jul, 20:00 H Bohola Moy Davitts 5-13 - 0-2
08 Jul, 19:45 N McHale Rovers – Crossmolina 4-13 - 3-4
09 Jul, 19:00 A Ardmoy MacHales 0-10 - 6-13
10 Jul, 19:00 H Knockmore 2-10 - 1-6
11 Jul, 11:25 A Kilmovee Shamrocks 3-4 - 2-7
11 Jul, 18:30 H Ballinrobe 5-18 - 0-1
12 Jul, 12:00 H Crossmolina DR 2-17 - 2-12
12 Jul, 13:00 H Westport St. Patrick’s 2-8 - 1-8
13 Jul, 19:00 H Kiltimagh 6-7 - 2-8
14 Jul, 20:00 A Kiltimagh 0-10 - 2-12
18 Jul, 17:00 H Ardnaree 2-12 - 0-11
18 Jul, 19:15 H Kilmovee Shamrocks 0-8 - 6-5
20 Jul, 18:30 A Aghamore 5-7 - 5-11
21 Jul, 19:00 A Hollymount/ Carramore 6-12 - 1-8
24 Jul, 18:30 H Kiltimagh 4-13 - 6-7
26 Jul, 12:00 H Davitts 2-2 - 1-08
27 Jul, 19:00 A Hollymount/ Carramore 5-8 - 5-5
27 Jul, 19:00 A Westport St. Patrick’s 4-9 - 2-7
29 Jul, 19:30 H Kiltimagh 1-8 - 1-5
01 Aug, 17:00 N Kiltimagh 1-14 - 2-11
06 Aug, 19:30 H Curry 10-16 - 0-3
07 Aug, 19:00 H Louisburgh 0-8 - 1-8
09 Aug, 19:00 A Kiltimagh 2-6 - 5-10
10 Aug, 19:00 A Kilmovee Shamrocks 6-16 - 8-9
14 Aug, 19:30 A Placeholder Carras 2-10 - 3-7
16 Aug, 13:00 A Ballyhaunis 1-7 - 3-15
16 Aug, 19:00 H St. Brigid’s Ladies 2-10 - 3-5
17 Aug, 18:20 H Davitts 4-4 - 1-8
17 Aug, 19:30 H Ballina Stephenites 4-12 - 3-2
18 Aug, 18:30 A Placeholder Carras 2-12 - 2-10
19 Aug, 19:30 H Crossmolina DR 4-9 - 2-15
22 Aug, 11:00 H Eastern Gaels 0-9 - 2-12
22 Aug, 11:00 H Aghamore 0-0 - 4-7
22 Aug, 18:30 H Kiltimagh 0-5 - 2-3
23 Aug, 19:00 A Westport St. Patrick’s 2-9 - 6-9
24 Aug, 18:30 H Aghamore 3-12 - 6-1
24 Aug, 19:00 A Castlebar Mitchels 5-5 - 4-9
26 Aug, 19:00 H Ballaghaderreen 2-9 - 1-15
27 Aug, 18:30 N Aghamore 8-8 - 4-7
27 Aug, 19:00 H Bohola Moy Davitts 3-11 - 4-5
29 Aug, 17:00 A Kilmeena 0-8 - 4-9
31 Aug, 18:00 H Swinford 3-8 - 2-10
02 Sep, 18:30 A Castlebar Mitchels 4-14 - 3-7
03 Sep, 19:00 A Ballyhaunis 4-11 - 3-7
04 Sep, 18:00 A Eastern Gaels 3-6 - 3-5
04 Sep, 18:30 N Kiltimagh 2-8 - 1-8
07 Sep, 18:00 A Davitts 7-14 - 4-7
07 Sep, 19:00 A Hollymount/ Carramore 1-9 - 1-5
10 Sep, 18:00 H McHale Rovers – Crossmolina 5-13 - 2-3
10 Sep, 18:30 H Aghamore 0-10 - 2-4
11 Sep, 18:30 H Swinford 2-0 - 1-14
11 Sep, 19:30 N Swinford 1-11 - 1-13
12 Sep, 11:00 H Kilmovee Shamrocks 4-10 - 4-5
12 Sep, 18:30 A Knockmore 4-7 - 2-7
13 Sep, 12:00 A Westport St. Patrick’s 5-10 - 0-15
15 Sep, 18:30 A Aghamore
18 Sep, 20:30 H Kilmovee Shamrocks 1-6 - 2-12
19 Sep, 15:00 N St. Brigid’s Ladies 5-10 - 3-9
19 Sep, 19:30 A Killala 1-15 - 0-17
20 Sep, 18:30 H Bohola Moy Davitts 3-9 - 3-5
28 Sep, 18:00 A Swinford 3-12 - 0-2
28 Sep, 18:15 H Aghamore 6-5 - 4-7
04 Oct, 12:00 H Knockmore 2-7 - 2-7
04 Oct, 13:30 H Westport St. Patrick’s 10-13 - 4-8
09 Oct, 17:30 A Kiltimagh 2-9 - 7-8
10 Oct, 12:00 H Ballaghaderreen 4-2 - 8-5
10 Oct, 16:45 N Glenamaddy Williamstown 1-9 - 5-10
11 Oct, 11:00 A Hollymount/ Carramore 1-17 - 2-8
11 Oct, 12:00 H Bohola Moy Davitts 3-8 - 1-10
11 Oct, 15:00 H Kiltimagh 3-3 - 1-1
17 Oct, 11:00 A Bohola Moy Davitts 6-4 - 3-1
18 Oct, 11:00 A Tuar Mhic √Čadaigh 3-4 - 0-14
18 Oct, 17:00 H Kilmovee Shamrocks 3-3 - 9-13
24 Oct, 12:00 H Ballintubber 2-14 - 1-06
26 Oct, 12:00 N Placeholder Carras 4-13 - 5-10
26 Oct, 13:00 A Belmullet 3-11 - 8-4
31 Oct, 19:00 N Swinford 1-4 - 0-6
01 Nov, 11:30 H Shrule-Glencorrib 4-11 - 0-3
07 Nov, 12:00 N Placeholder Carras 3-7 - 1-10
28 Nov, 13:30 N Swinford 1-2 - 1-10